BALKANBIHNAJNOVIJE VIJESTIOSTALI SPORTOVISPORT

Futsal reprezentacija BiH savladala Sjevernu Makedoniju

Dvostruki strijelac za domaću reprezentaciju bio je Josip Bošković

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u Zenici savladala selekciju Sjeverne Makedonije rezultatom 2:1 u susretu prvog kola grupe 4 kvalifikacija za Euro 2022. godine

Bosanskohercegovačka reprezentacija do prvog pogotka dolazi u osmom minutu kada Josip Bošković pogađa za 1:0.

Devet minuta kasnije Bošković ponovo pogađa nakon udarca glavom i sprema loptu iza leđa golmana Antonija Petrovskog za 2:0.

U 18. minutu susreta Dandan nakon dosuđenog jedanaesterca pogađa prečku te su igrači na odmor otišli s nepromijenjenim rezultatom.

U drugom poluvremenu, u 23. minuti Dragan Petrović smanjuje prednost na 2:1, što je na kraju bio i konačan rezultat.

Drugo kolo bh. reprezentativci igraju 3. februara protiv selekcije Srbije u gostima.