SPORT

Partizan slavio u Beogradu protiv Flore

Fudbaleri beogradskog Partizana slavili su večeras protiv estonske ekipe Flora rezultatom 2:0 u drugom kolu grupe “B“ UEFA Konferencijske lige, javlja Anadolu Agency (AA).

Utakmica u Beogradu počela je mirno, praćena jakom kišom. Iako su gosti možda imali bolji početak, Partizan je u 20. minuti stigao do vodstva. Lazar Marković se odlično snašao kod odbijene lopte i glavom je poslao u mrežu golmana Flore Matveija Igonena.

U 42. minuti ponovo na sceni Marković, sjajno je prošao do kaznenog prostora, zatim šutirao prema golu, lopta je zakačila nekoga od odbrambenih igrača gostiju te završila u mreži golmana gostiju. Konačan rezultat 2:0 za Partizan.

U drugom meču iste grupe Grent je na svom terenu savladao Anorthosis također s 2:0. Nakon dva odigrana kola Partizan i Gent imaju po šest, dok su Flora i Anorthosis bez bodova.

Na internet stranici Anadolu Agency (AA) objavljen je samo dio sadržaja vijesti koje su putem našeg Sistema protoka vijesti (HAS) dostupne korisnicima. Molimo da nas kontaktirate za pretplatu.

(function() { var e = document.createElement('script'); e.src="https://connect.facebook.net/tr_TR/all.js"; e.async = true; document.getElementById('fb-root').appendChild(e); }());